אודות

בס”ד
עולם המזרנים

אודות עולם המזרונים

רשת חנויות “עולם המזרונים” – ח.פ. 557594785, מהוותיקות שבחנויות המזרונים בארץ. הרשת בעלת וותק של למעלה מ- 50 שנים ברציפות, מוכרת ע”י דורות של לקוחות רבים ונאמנים, ביעילות, באמינות, וכמובן בשירות אישי ומקצועי, ששמו יצא למרחוק.

בעידן העכשווי, החלטנו בחברה לחולל את מהפכת השיווק גם ברשת האינטרנט, ולכן הקמנו את האתר .  אנו מציעים ללקוחותינו את כל סוגי פתרונות השינה והמזרנים ממיטב החברות, מיטות יהודיות, מיטות וחצי, ספות נוערמיטות מתכוננותחדרי שינהחדרי ילדיםכורסאות טלוויזיה, אנו מייצגים את מיטב המותגים בהם סימונס, סילי, פולירון, עמינח, קינג קויל,וידר,הירוהיטו,סופרנייט ריהוט משלים לחדרי שינה, למבוגרים ולילדים היי-רייזר, מיטות מתקפלות, מזרנים אורטופדיים מומלצים לשינה בריאה,

כמו כן ניתן להשיג אצלנו אבזור משלים לשינה נוחה ורגועה, כריות אורטופדיות לתמיכה ולהרפיה בזמן השינה.

חדש, סניף פלטינה מיוחד למוצרי עמינח,

“עולם המזרונים” נחשב לאתר יעיל ואמין מאחר והוא מייצג חברה וותיקה, מכובדת, אמינה ומוכרת. בעלי החברה והאתר מייצגים את ניסיונם הרב ומגלים אחריות רבה כלפי הצרכנים לפני הקניה וגם לאחריה.

אצלנו תקבלו יעוץ מקצועי ואמין מאנשים שמומחים במזרונים.

יש לתת את הדעת לכך שבפעם אחר פעם צצים ברשת אתרי מכירות קיקיוניים וזמניים, שמידת אמינותם מפוקפקת ושמאחוריהם אין “אבא”.

לקוחות יקרים, נשמח ללוות אתכם בחוויית הגלישה באתר “עולם המזרונים” ולתת לכם מענה ויעוץ טלפוני בכל עניין, נשמח כמובן גם לפגוש אתכם למטרת הדרכה אישית, בכל אחת מחנויות הרשת.